Česky Español English русский
... sen tiskařů na dosah ...

Aktuality

PU Latté

Nový materiál skladem! PU Latté. Vhodné zejména pro potah diářů, jídelních lístků, fotoknih, alb apod. Úžasný efekt na materiálu vytváří termoražba, lze ale využít i při ražbě foliové. Role šíře 140 cm, návin 50 m.

Reference

Již od prvních prodejů knihařských pláten a dalších polygrafických materiálů měl Sentis snahu oslovovat významné nakladatele a výrobce jak knih, tak i dalších výrobků, na které je možno nabízené materiály použít.

Nejvýznamnější referencí je pak použití knihařského plátna na třech dílech renomované publikace Harry Potter vydané v USA v milionových nákladech.

Velmi potěšující je skutečnost, že se s knihami a další řadou výrobků z materiálů firmy Sentis můžete setkat po celém světě.

V České republice spolupracujeme s předními nakladatelstvími a významnými výrobci knih a diářů, potahové kartonáže, kancelářských potřeb, stejně jako s reklamními agenturami.
V uplynulých letech byly často publikace, na něž bylo použito materiálů Sentisu, vyhlášeny Knihami roku.
Naše materiály jsou běžně používány na firemní diáře významných bank a institucí jak v České republice, tak na Slovensku a dalších zemích světa.

Sentis však nikdy nezapomínal ani na střední a malé knihaře, kterým dodává všechny materiály se stejným zájmem a odpovědností, jako těm největším.

SENTIS, spol. s r.o.