Česky Español English русский
... sen tiskařů na dosah ...

Aktuality

PU Latté

Nový materiál skladem! PU Latté. Vhodné zejména pro potah diářů, jídelních lístků, fotoknih, alb apod. Úžasný efekt na materiálu vytváří termoražba, lze ale využít i při ražbě foliové. Role šíře 140 cm, návin 50 m.

O nás

Společnost Sentis vznikla jako malá velkoobchodní firma v roce 1991. Zpočátku byla naše činnost zaměřena výhradně na vývoz knihařských pláten vyráběných firmou Platex v České Skalici do mnoha zemí celého světa. Rok od roku jsme však náš sortiment rozšiřovali a stali se jedním z hlavních českých dodavatelů polygrafických materiálů. V současnosti zaujímáme pevné postavení na trhu a poskytujeme komplexní sortiment výrobků a služeb jak v tuzemsku, tak v zahraničí.

V roce 1993 jsme začali se skladováním a prodejem vlastní kolekce knihařských tres a kapitálků, v následujících letech pak s širokou paletou potahových materiálů.

Mezi naše dodavatele patří výrobní společnosti mezinárodního významu. Úzce spolupracujeme s největším světovým výrobcem Ecological Fibers z USA, jehož materiály si na českém trhu postupem času získaly značnou oblibu. Luxusní potahový materiál flokáž dovážíme od světoznámého výrobce SEF z Francie a materiály na bázi PU od italského výrobce Nuova Mabel. Nedávno jsme uzavřeli také dohodu se společností Kiiltoplast ve Finsku, která se zabývá výrobou potahových materiálů s vinylovým zátěrem.

Základní myšlenkou naší společnosti je poskytovat zákazníkovi komplexní produkt, a proto jsme do našeho sortimentu postupně zařazovali také další doplňkové materiály jako krepované papíry v různých gramážích, knihařskou gázu v několika provedeních, knihařský hřbetník a nejnověji také foamboard.   

Disponujeme vlastním strojním vybavením pro zajištění dodávek potahových materiálů přímo ve formátech požadovaných zákazníkem. Pravidelně se účastníme významných světových veletrhů a výstav jako je Paperworld ve Frankfurtu či Drupa v Düsseldorfu. Od roku 2000 je Sentis členem neziskové organizace Interbook, sdružující významné velkoobchodníky v polygrafickém průmyslu z celé Evropy.

Velmi zásadním zlomem ve vývoji společnosti byl rok 2006, kdy jsme přesunuli skladové a kancelářské prostory do vlastní budovy v Berouně.

Od počátku je naší snahou zajistit nejlepší servis při dodávkách pouze vysoce kvalitních materiálů s důrazem na ekologii a životní prostředí.

Těšíme se spolupráci právě s Vámi.

SENTIS, spol. s r.o.