Česky Español English русский
... sen tiskařů na dosah ...

Aktuality

Paperworld Frankfurt 2018

Zveme Vás na Frankfurt Paperworld 2018
Najdete nás zde: HALA 3.0 C34
Těšíme se na Vás!

InterBook

Od roku 2000 jsme členem nadnárodní neziskové organizace InterBook, která sdružuje významné velkoobchodníky polygrafickými materiály z mnoha států Evropy.

Na pravidelných ročních setkáních dochází k výměně zkušeností a poznatků s prodeji různých materiálů v jednotlivých zemích, reakcí na inovace a trendy výrobců, s nimiž členové InterBooku spolupracují.

V neposlední řadě, což je zřejmě to nejdůležitější, dochází k rozvoji vzájemného obchodu mezi jednotlivými členy organizace.

 

Seznam členů

INTERBOOK - AUSTRIA
Nebel K.G.
Otto-Bauergasse 4 - 6
A 1061   Wien

Pierre Simeons
www.nebel.co.at
pierre.simeons@nebel.co.at
INTERBOOK - SWEDEN
Zetatrade
Kuskvaegen 5
SE 19124   Sollentuna

Mr. Yngve Zethraeus
www.zetatrade.se
yz@zetatrade.se
INTERBOOK - ITALY
Cicrespi S.p.A.
Via Trieste 11
I 20060   Liscate (MI)

Carlo Tavecchia, Nicola Salzarulo
www.cicrespi.com
info@cicrespi.com
INTERBOOK - BENELUX
CB-Technics v.o.f.
Grote Tocht 18
NL 1507 CG   Zaandam

Chris Boon
www.cbtechnics.nl
info@cbtechnics.nl
INTERBOOK - FRANCE
Relma S/A
3, Rue des Poitevins
F 75006   Paris

Frederic Lascar
www.relma.fr
flascar@noos.fr
INTERBOOK - NORWAY
Grafimport A/S
Stromsveien 346
NO 1081   Oslo

Bjorn Nymann, Lena Jonhaugen
www.grafimport.no
bln@grafimport.no
INTERBOOK - CZECH REPUBLIC
Sentis
Fabianova 1134/2B
CZ 150 00   Prague 5

George Blahut
www.sentis.cz
blahut@sentis.cz
INTERBOOK - GERMANY
Gebr. Schabert GmbH & Co KG
Laurenzistrasse 15 - 17
D 96129   Strullendorf

Kay Neumann
www.gebr-schabert.de
k.neumann@gebr-schabert.de
INTERBOOK - FINLAND
KTA Corporation Ltd
Sorvaajankatu 13
FI 00880   Helsinki

Piia Aro
www.kta.fi
piia.aro@kta.fi
INTERBOOK - DENMARK
Carl Jensen A/S
Nordholmen 7
DK 2650   Hvidovre

Torben & Paul Muller
www.carl-jensen.com
torben.muller@carl-jensen.com
INTERBOOK - GREECE
Fragioudakis Ltd
49 - 51 Z. Pigisstreet
GR 10681   Athens

Stavros Fragioudakis
www.fragioudakis.gr
fragioud@otenet.gr
INTERBOOK - SPAIN
Amillo S/L
Las Fuentes 10
E 28013   Madrid

Antonio Maroto
www.amillo.com
amillo@amillo.com

SENTIS, spol. s r.o.