Česky Español English русский
... sen tiskařů na dosah ...

Aktuality

Minimální odběry

Minimální odběrové množství u papírů - 20 archů,

u ostatních potahových materiálů min. 5 bm.

Možnost menších odběrů s přirážkou 25 % 

O nás

Společnost Sentis vznikla jako malá velkoobchodní firma v roce 1991. Zpočátku byla naše činnost zaměřena výhradně na vývoz knihařských pláten vyráběných firmou Platex v České Skalici do mnoha zemí celého světa. Rok od roku jsme však náš sortiment rozšiřovali a stali se jedním z hlavních českých dodavatelů polygrafických materiálů. V současnosti zaujímáme pevné postavení na trhu a poskytujeme komplexní sortiment výrobků a služeb jak v tuzemsku, tak v zahraničí.

V roce 1993 jsme začali se skladováním a prodejem vlastní kolekce knihařských tres a kapitálků, v následujících letech pak s širokou paletou potahových materiálů.

Mezi naše dodavatele patří výrobní společnosti mezinárodního významu. Úzce spolupracujeme s největším světovým výrobcem Ecological Fibers z USA, jehož materiály si na českém trhu postupem času získaly značnou oblibu. Luxusní potahový materiál flokáž dovážíme od světoznámého výrobce SEF z Francie a materiály na bázi PU od italského výrobce Nuova Mabel. Nedávno jsme uzavřeli také dohodu se společností Kiiltoplast ve Finsku, která se zabývá výrobou potahových materiálů s vinylovým zátěrem.

Základní myšlenkou naší společnosti je poskytovat zákazníkovi komplexní produkt, a proto jsme do našeho sortimentu postupně zařazovali také další doplňkové materiály jako krepované papíry v různých gramážích, knihařskou gázu v několika provedeních, knihařský hřbetník a nejnověji také foamboard.   

Disponujeme vlastním strojním vybavením pro zajištění dodávek potahových materiálů přímo ve formátech požadovaných zákazníkem. Pravidelně se účastníme významných světových veletrhů a výstav jako je Paperworld ve Frankfurtu či Drupa v Düsseldorfu. Od roku 2000 je Sentis členem neziskové organizace Interbook, sdružující významné velkoobchodníky v polygrafickém průmyslu z celé Evropy.

Velmi zásadním zlomem ve vývoji společnosti byl rok 2006, kdy jsme přesunuli skladové a kancelářské prostory do vlastní budovy v Berouně.

Od počátku je naší snahou zajistit nejlepší servis při dodávkách pouze vysoce kvalitních materiálů s důrazem na ekologii a životní prostředí.

Těšíme se spolupráci právě s Vámi.

SENTIS, spol. s r.o.